Dámská Dámská zimní Dámská zimní Pánská Pánská zimní Pánská zimní Outdoor Outdoor Letní Dětská Dětská Dětská

Podporujeme

Český svaz lyžařů

R-JET se stal novým generálním dodavatelem čepic a čelenek pro alpskou lyžařskou reprezentaci. Od letošní sezóny, se díky nové dvouleté smlouvě stala značka R-JET generálním dodavatelem čepic a čelenek pro Český svaz lyžařů / úsek alpských disciplín. Oblékat je budou závodníci A týmů, junioři i žáci.

České akademické hry 2016

Stali jsme se hlavním nefinančním partnerem XV. Českých akademický her 2016 v Pardubicích, které pořádá Univerzita Pardubice.

Všem sportovcům přejeme hodně štěstí a příjemně strávený čas v našem krásném městě.

 

V Pardubicích máme skvělé sportovce, ale také skvělé HANDICAPOVANÉ SPORTOVCE .

Sportovní klub vozíčkářů Pardubice – NEZLOMENI“ – klub stolních tenistů.

Součástí klubu je oddíl handicapovaných sportovců pardubického kraje a města Pardubic – Sportovní klub vozíčkářů Pardubice NEZLOMENI. Jedná se o sportovní klub, který již léta působí na Pardubicku a také zde, v Pardubicích, pořádá velmi oblíbený turnaj ve stolním tenise vozíčkářů v rámci Českého poháru a o Pohár primátora města Pardubic. Tyto každoroční turnaje jsou vždy vysoce hodnoceny a nám pořadatelům vždy záleží na spokojenosti hráčů z celé ČR. Jsme městem sportů a součásti tradice je turnaj pořádaný v našem městě.

Máme skvělé sportovce, například  zde máme osminásobného více mistra ČR a současnou trojnásobnou mistryni ČR trvale patřící do špičky v ČR, Spomenku Habětínkovou Tomič a mnoho dalších.

www.nezlomeni.cz

Poděkování

Je to sen nebo realita???? Sním nebo bdím???

Každému z nás se jednou stane, že životní cesta jeho blízkého člověka je u konce. Někdy je to nenadálé, jindy očekávané a o to složitější to pro nás je……LŮŽKOVÝ HOSPIC V CHRUDIMI  je místem, kde nevíte, zda-li personál, který tam pracuje jsou sestřičky,  lékaři nebo ANDĚLÉ…………Děkuji, děkuji moc.

www.smireni.cz


Z našich kolekcí